Gurme Tatilleri

Gurme Tatilleri2023-12-08T16:10:41+03:00

Hiçbir şey bir mekanın yemek ve içeceği gibi özünü anımsatmaz. Kendinizi Hindistan’da gevrek, hoş kokulu bir samosa ısırırken, Tayland’da baharatlı yeşil körileri içerken veya Margaret Nehri’nde soğuk bir Sauvignon Blanc yudumlarken güneşin Hint Okyanusu’na yavaşça batışını seyrederken hayal edin. Bir destinasyonun lezzetlerini keşfetmekten daha iyi bir şey sevmiyorsanız, gurme tatillerimiz kesinlikle iştahınızı tatmin edecektir.

Yiyecek ve şarabın bir yerin kalbinde ve ruhunda olduğuna inanıyoruz ve eğer bizim gibiyseniz, nerede yemek yiyip yudumlayacağınız, tatil planlamasının hayati derecede önemli bir parçası. Favori maceralarımızdan bazıları yol kenarındaki küçük kafelerde, yemek arabalarında, sokak tezgahlarında, seyyar satıcılarda veya yerel şeflerin özel evlerinde veya mutfaklarında olmuştur.

İster Yeni Zelanda’nın dünyaca ünlü Otago veya Marlborough bölgelerinde bir şarap tadım turu, Kamboçya pazarında günlük taze balıkları toplama veya Tokyo’da işin ustaları ile suşi yapma…Delux Turizm’in her iştah için önerileri vardır.

Go to Top