Safari Tatilleri

Safari Tatilleri2023-12-08T16:17:18+03:00

Bir safari planlarken göz önünde bulundurmanız gereken pek çok unsur vardır – seyahat ettiğiniz zamandan, ziyaret ettiğiniz kamplara, size eşlik eden rehber ve deneyimlemek istediğiniz aktivitelere kadar…

Hayatta paha biçilemez anlar vardır. Eşsiz, dokunaklı ve aynı zamanda heyecan verici. Vahşi hayvanlarla vahşi doğada karşılaşmalar bu büyülü anlardan biridir. Gün doğumunda bir aslan karşılaşması, bir balina köpekbalığıyla yüzmek, bir filin sırtında gezinti, lüks kulübeler ve muhteşem doğa. Delux Turizm kişiye özel düzenlenen gezilerde misafirlerinin doğayla iç içe olmasını sağlamayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Zarif kamp çadırları ve lüks orman evleri, 5 yıldızlı bir otel süitinin olanaklarını otantik bir dış mekan duygusuyla birleştirir. Big Five ve Big Seven safarilerine ek olarak Delux Turizm’in doğa ve safari olanakları arasında balina izleme, köpekbalığı dalışı, balina köpekbalıklarıyla şnorkelli yüzme, timsah turları, fil kampları ve dev kaplumbağalarla nazik karşılaşmalar yer alıyor. Delux Turizm tarafından tasarlanan lüks bir doğa ve safari gezisinin en önemli özelliği, Serengeti’deki hayvanların mevsimlik göçü olan ve yaklaşık 1,3 milyon antilop ve 300.000 zebranın yağmuru takip etmek için parkta göç ettiği Büyük Göç’dür.

Burada bile rahat bir ortamda vahşi hayvanları izleyebilirsiniz.

Tam ortada – Afrika’nın kalbinde. Çok küçük ve aynı zamanda çok büyük hissetme hissi.

Ve daha sonra? Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Safari Rotaları

Güney Afrika

Tanzanya

Nabibya

Uganda

Zambiya

Go to Top