Sizden Gelenler

Bizim Acentemiz :

Herkesin bir doktoru ve bir avukatı olmalı derler. Bence herkesin bir de seyahat acentesi olmalı.
Ama şöyle sizin ne isteyebileceğinizi düşünen, en ince ayrıntıyı atlamayan ve sizin için sizin kadar titizlenen bir acente.
Delux ve Feyza Hn bizim hayatımızın bir parçası. Gerçekten hayatımıza konfor katan bir değer.
Hem maddi olarak en uygun koşulları temin etme ve hem de sizin şartlarınıza uygun seyahat organize etme konusunda çok başarılılar.
Yıllardır aksamayan kurumsal hizmetlerinin yanında, ailenizin bir ferdi kadar samimi olmaları çok güzel bir denge.
Gerek iş ve gerekse özel seyahatlerimizde bize en iyiyi gösterdiğiniz için çok teşekkürler.

İyi ki varsınız
Daha uzun yıllar birlikte olmak dileğiyle…

Av.Sibel Engin

Engin & Engin
Hukuk Bürosu

Uzun yıllardır Delux Turizm ile yaptığımız hem yurt içi hem yurt dışı seyahatlerinden her seferinde çok memnun kaldık. Kişiye özel tatili bize her seferinde hissettiren ve bizi bir kere tanıdıktan sonra önceliklerimize göre bizim için en uygun destinasyon ve oteli ayarlayan Feyza hanım ve Delux turizm ailesine çok teşekkür ederiz.

Yoğun iş temposunda tatil için araştırma yapmak için zaman harcamanıza gerek yok. Kendinizi işi bilenlerin ellerine bırakmanız yeterli olacaktır. Maldivler seyahatimizin tadı hala damağımızda.
En yakın zamanda yeni seyahatlerde görüşmek üzere…

Teşekkürler Delux Turizm ailesi
Ali Attila Arsan

Son 10 yıldır Chanel’ in Türkiye deki tüm organizasyon ve seminerlerini yapan Delux Turizm şirketi bizim için bir aile gibi oldu. Tüm uçak bileti organizasyonlarımızı, yurt içi ve yurt dışı seminerlerimizi yıllardır titizlikle sürdürdüğümüz Delux Turizm ile çalışmak hep bir keyif olmuştur.
Yıllar içinde unutulmaz güzellikte ve özellikle tanıtımlar yaptık, hepsi birbirinden yaratıcı ve keyifliydi.
Pandemi sonrasında yine harika organizasyonlar ve seminerler düzenlemek üzere….

Delux Turizm ailesine teşekkürler
Chanel
Habibe Yağlıkayış

Delux Tour yurtiçi/dışı tüm kişisel/aile seyahatlerimin biletlendirme, tavsiye veya tur organizasyonu olarak vazgeçilmez danışmanım oldu son 10 yıldır.
Covid-19 öncesi geçen yıl Şubat ayında kıl payı yaptığımız Batı Amerika özel turunu unutamıyoruz.
İyi ki varsın Delux’un maharetli ekibi; iyi ki varsın başarılı sahibesi Feyza Hanım…

Abdullah Demir

I would like to thank Delux Turizm ve seyahat company which during 7 years of cooperation and dealing with them, they always shows magnificent performance, good prices, quick response, perfect services and unbelievable following up, I also would like to thank its brilliant, friendly management and staff for their wonderful positive attitude to satisfy their clients.

Usame Abdulhalik

Merhabalar,

Benim hatırladığım 2009 yılı olsa gerek, belki dahada öncesi olabilir, yaklaşık 12 senedir delux tur ailesinden hizmet almaktayım. Delux tur ailesi diyorum, gerçekten bana bunu hissetiriyolar. Sanki ikinci bir şirketim varmış, oda turizm işi yapıyormuş havasında, müşteriye hizmet vermek gerçekten takdir edilecek bir iş ahlakı ve anlayışı.

Yaptığım işim ve yaşam tarzım nedeniyle gerçekten biraz fazla seyahet etmekteyim. Ve çoğu zaman bunları Delux turizm’ in verdiği güven sayesinde, hiç uzun uzun planlamadan anlık karar verip bu seyahetleri gerçekleştirmekteyim. Haftada bir en az yurtiçi ki bunun haftada iki olduğu günlerde olmuştur, ortalamada senede en az 8 yurtdışı bunların içinde Çin Uzakdoğu gibi zor lokasyonlar da mevcuttur, bu kadar yoğun seyahat temposunda bir kere bile bile aksaklık yaşamadan biletler en uygun fiyatlı düzenlenip, koltuklar tercihe göre seçilip, check-in ler yapılıp telefona atlanmadan atılıyorsa, başka birşey istemezsiniz diye düşünüyorum.

Ayrıca gidilen yurtiçi yada yurtdışı lokasyonlar da ayarlanan en uygun fiyatlı en düzgün otelleri de söylemeden geçmeyeyim. Tabiki bu kadar seyahatin sorunsuz geçmesi mümkün değil ama karşılaştığınız sorunları da bir telefonla ulaşabildiğiniz işini bilen insanlarla konuşup çözülmesi, tercih sebeplerimden bir tanesi. Seyahat demek anı demek, macera demek benim için, ilk aklıma gelen ve gerçekten bu sefer çözülmeyecek dediğim bir anımı anlatıp yazıyı bitirmek istiyorum.

Uzun süreli bir Çin seyahati dönüşü, elimde yaklaşık 80 kg bavulla, otelimi kapatıp havaalanında uçağa gittiğim bir anda check-in yaptırdığım esnada uçuşa katılamayacağımı söylemişti yer görevlisi ve hala nedenini anlayamadığım bir sebeple. Saatin kaç olduğunu hatırlamamakla beraber hemen telefonumla Delux turu arayıp, hatanın onlardan kaynaklanmamasına rağmen bir personeline taksimdeki bilet ofisine, diğer personelini Yeşilköy havaalanındaki bilet ofisine gönderip, ne yapıp edip beni 40 dakika içerisinde o uçağa bindirmişlerdi.

Özetle, o kadar çok anlatacağım ve yazacağım şey olur, ama şu şekilde sonlandırmak istiyorum. Delux tur, sanki kendi kişisel asistanınızmış  gibi her şeyi düşünüp planlar siz sadece gideceğiniz yeri ve tarihlerinizi doğru söyleyin geri sinede pek karışmayın. Seyahatinizin keyfini çıkarın. Bu vesileyle bu ana kadar çok fazla teşekkür etmediğim aklıma geldi, yaptıklarınız ve çözdükleriniz sorunlar için teşekkürler Delux tur ailesi, uzun yıllar daha birlikte çalışmak dileğiyle…..

Palteks; Şirket sahibi, istanbul

Cemil Pala

Delux Tour ile Kedi Gezi Kulübü olarak hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok gezi yaptık. Karadeniz Gezimizde bizi sarp ve daracık yollarda ustalıkla ve güler yüzle götüren çok becerikli bir şöförümüz vardı. Kalabalık gurubumuzda herkes kendisine hayran kaldı. Rehberimiz de bilgisi ve kibarlığı ile hepimizin gönlünü kazandı. Kendisinin bize rehberlik yapmasını daha sonra yaptığımız Eskişehir gezisinde de özellikle istedik ve yine gezimizin artılarından oldu.

Yurt dışında da Paris, Londra, Venedik ve Tiflis Gezilerimizi Delux Tour ile yaptık. Gerek otel, gerek uçak rezervasyonlarında, gerek gittiğimiz şehirlerdeki turlarda çok yardımcı oldular ve kolaylık sağladılar. Özellikle Tiflis gibi zor ve fazla bilinmeyen bir destinasyonda her türlü kolaylığı ve konforu bize sağladıkları için kendilerine minnettarım.

İyi ki Delux Tour ile yollarımız kesişmiş! Yeni gezileri dört gözle bekliyoruz!

Azize Güniz Can

Sirtaki dans okulumuzun eğitim,kültür gezisi için yapacağımız kapalı turun ulaşım, konaklama, taverna ve yemek organizasyonunu Delux Turizm ile planladık, kendim, tüm sirtaki ekibim ve öğrencilerimiz tur boyunca hiç bir sorun yaşamadan Yunanistan turumuzu tamamladık, makul fiyatlama ve kaliteli hizmet için tüm tur boyunca varlığını yanımızda hissettiren başta Feyza hanım olmak üzere tüm delux ekibine sonsuz teşekkürler.

Resul Dizeci