anasayfa2024-06-14T11:35:21+03:00

Keşfetmeye Hazır mısınız?

Nasıl bir tatil hayal ediyorsunuz?

Bize hayallerinizden bahsedin. En sevdiğiniz destinasyon, yaşamak istediğiniz atmosfer, istediğiniz konaklama türü. Size en uygun seyahat hakkında tavsiyede bulunmaktan ve daha fazla ayrıntıda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bu şekilde sorunsuz bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz!
Uzmanlığımızın sınırı yok. İster bir Afrika safarisine, bir ada cennetine veya size özel bir villada tamamen izole bir tatile ihtiyacınız olsun, size dünyanın her yerinde mükemmel bir tatil yaşatmak için gerekli araçlara sahibiz.
Aşağıda, sitemizde sunduğumuz seyahat temalarına genel bir bakış bulacaksınız.
Sizi neyin tanımladığını seçin ve dünyanın neresine gideceğinizi keşfedin.

Size Özel Turizm Acentanız

Bir seyahat acentesi kişisel bir dokunuş, internette bulamayacağınız kişisel bir hizmet sunabilir mi?
Her gezgin bizimle şımartılır. Bu, çalışanlarımızdan biriyle tanışma sohbeti sırasında bir fincan kahve ile başlar ve sizin için yazılmış bir yolculuk arayışında devam eder. Tüm rezervasyonlarınız, sorularınız ve olası kriz durumunda rezervasyon süreci boyunca size yardımcı olacak kalıcı bir seyahat acentesine sahip olacaksınız.
Sizi ne kadar iyi tanırsak, o kadar iyi yardımcı olabiliriz. Öyleyse tanışalım!

Cevaplarınız önemlidir!

Nasıl seyahat ettiğinizi duymak isteriz. Ekibimiz tarafından bir araya getirilen bir gezi, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir yolculuktur!
Grup içinde mi yoksa yalnız mı?
Macera dolu ve alışılmışın dışında olabilir mi?
Plaj mı dağlar mı, doğa mı kültür mü?
Hızlı mı yoksa yavaş mı?
Bu nedenle her yolcu kendi seyahat senaryosuyla ayrılır ve kişiye özel hizmet alır.
Bununla başa çıkmaktan mutluluk duyuyoruz!

Farkımız

Dünyanın her noktasına, bireysel ya da grup olarak ilgi alanları ve tercihleri doğrultusunda, baştan sona kişiye özel ve titizlikle tasarlanmış seyahatler düzenliyoruz.
Kişiye özel seyahatler asıl uzmanlık alanımız.

Size sadece gözlerinizi kapatıp seçtiğiniz ülkenin hayalini kurarak bir seyahat rotası çizmek kalıyor.
Seçtiğiniz ülke hangisi olursa olsun; şirket sahibimizin de yıllardır edindiği tecrübeyi konforlu ulaşım ve rahat konaklama tercihleriyle unutulmaz bir seyahat anısı haline dönüştürüyoruz.

Hint Okyanusuna Seyahat

Hint Okyanusu, evden uzaklaşmanın hayalidir…

Egzotik adalar, beyaz kumlu plajlar, cennet gibi mercan adaları, harika iklim, sallanan palmiye ağaçları, turkuaz suyu, rengarenk balıklar, güzel plaj bungalovları. Kumsalda pişirilen harika yemekler, renkli ve misafirperver insanlar.
Ve en önemlisi: Şımartılmanın en iyisi.

En büyük üçüncü okyanus alanı ile dünyanın su yüzeyinin yaklaşık yüzde 20’sini kaplar. Okyanus, kuzeye Güney Asya ile, batıda Arap Yarımadası ve Afrika ile, doğuda Malay Yarımadası, Sunda Adaları ve Avustralya ile ve güneyde Güney Arktik Okyanusu ile sınırlanmıştır.

Mauritius

Maldivler

Seyşeller

popüler destinasyonlar

destination8

Yeni Yerleri Keşfetmeniz İçin
Size Yardımcı Olalım..

2010 yılından bu yana, tüm kıtalarda harika deneyimler için dünyanın dört bir yanına çok sayıda mutlu müşteri gönderdik. Müşterilerimizin bildiği gibi, bizim için seyahat etmek sadece bir seyahat satmak ve müşterilerimizi uzaklaştırmaktan ibaret değildir. İlk aramadan eve dönene kadar iyi bir deneyim hakkındadır.

Küçük bir gezintiye çıkın

Bir tatilden çok daha fazlası için..

“Son 10 Yıldır Chanel’in Türkiye’deki Tüm Organizasyon Ve Seminerlerini Delux Turizm Olarak Biz Yapıyoruz..”

“Chanel ruhunu etkinliklerimize yansıtarak tutkuyla çalışıyoruz. Büyüyü her detayda yaşatma arzumuz’’

Ağustos 2019

“Konuklarımız koku notalarının dansını izleyerek, Chanel’in benzersiz esanslarının büyüsüne tanıklık ediyorlar.”

Mayıs 2021

“Chanel’in yeni parfümünün kokusunun dansı anlatılıyor. Yeni bir koku deneyimiyle, sınırları zorlayan bir serüven başlıyor.”

Eylül 2023

“Chanel’in eşsiz zarafetiyle dolu bir etkinlik: Şıklık ve prestij bir arada”

Mayıs 2024

Yurt İçi Oteller

  • Zaman hızla akıp, güncel hayatımız sürekli değişirken elbette gelişen teknoloji ve demografik yapının beklentilerinin yükselmesi turizm trendlerini de belirler oldu. Ancak Covid-19 tüm ezberleri bir anda unutturdu ve tüm taşlar yerinden oynadı. Elbette durumu kavrayıp son seyahat trendlerine uyum gösteren işletmeler için fırsatlar tüm ışıltısıyla parlıyor.

  • Sıcak yaz günlerini geride bırakıp serin günlere merhaba dediğimiz bu günlerde özellikle hafta sonları için kaçış rotaları hazırlanmaya başladı. Marmara Bölgesi’nin üçüncü en yüksek noktası olması ve İstanbul ile civar illere yakınlığı nedeniyle yoğun ilgi gören Kartepe ise tam bir cazibe merkezi! Yazımızda Kartepe Kayak Merkezi ve Kartepe otelleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi detaylarıyla size aktarıyoruz.

  • Sonbahar manzarasının gönülleri fethettiği kasım ayında gezip görülecek birbirinden güzel destinasyonlar bulunuyor. Bu yıl 15 kasım tarihinde başlayacak olan ara tatil de ailece yeni yerler keşfetmeniz için harika bir fırsat! İsterseniz doğayla bütünleşeceğiniz kamp tatilleri, isterseniz masallar diyarı, isterseniz renkli şehirler… Keyif dolu ara tatil başlasın öyleyse!

  • Maldivler birçok kişinin bembeyaz kumlarına serilerek soluk kesici bir tatil hayali kurduğu destinasyonlardan birisi. Efsanevi turkuaz denizi, uzanan palmiye ağaçları, uzun kumsalları ile dünyanın en romantik noktalarından birisi olarak gösterilen Maldivler’e ne zaman gidilmesi gerektiği ve otel seçiminin nasıl yapılması gerektiği konusunu mercek altına alıyoruz.

  • Çin'e bir gezi, size bambaşka bir anlam katar. Bizimkinden çok farklı ve kendine has bir kültür, tarih ve yaşam tarzı sunuyoruz, bu durumda ziyaretçinin deneyimi karşı konulmaz olabilir.

  • Fırat ve Dicle Nehirleri’nin arasında kalan bereketli topraklar Mezopotamya Bölgesi’nin öne çıkan destinasyonlarından birisi olan Mardin tam bir kültür mozaiği! Sokaklarında gezerken her biri farklı bir medeniyete ait olan yapılarını incelerken kendinizi tarihte gezintiye çıkmış gibi hissedeceğiniz Mardin’de gezilecek yerleri birlikte keşfedelim.

Müşteri Yorumları

“Son 10 yıldır Chanel’in Türkiye deki tüm organizasyon ve seminerlerini yapan Delux Turizm şirketi bizim için bir aile gibi oldu”

Habibe Yağlıkayış

“Kendinizi işi bilenlerin ellerine bırakmanız yeterli olacaktır. Maldivler seyahatimizin tadı hala damağımızda!”

Ali Atilla Arsan

“Herkesin bir doktoru ve bir avukatı olmalı derler. Bence herkesin bir de seyahat acentesi olmalı!”

Av. Sibel Engin

“Delux Turizm, sanki kendi kişisel asistanınızmış gibi herşeyi düşünüp planlar siz gideceğiniz yeri ve tarihleri doğru söyleyin gerisine de pek karışmayın.”

Cemil Pala
“İyi ki Delux Tour ile yollarımız kesişmiş! Yeni gezileri dört gözle bekliyoruz!”
Azize Güniz Can
“Covid-19 öncesi geçen yıl Şubat ayında kıl payı yaptığımız Batı Amerika özel turunun unutamıyoruz!”
Abdullah Demir
“Tur boyunca varlığını yanımızda hissettiren başta Feyza hanım olmak üzere tüm Delux ekibine sonsuz teşekkürler.!”
Resul Dizeci
Go to Top