anasayfa2024-02-19T18:34:25+03:00

Keşfetmeye Hazır mısınız?

Nasıl bir tatil hayal ediyorsunuz?

Bize hayallerinizden bahsedin. En sevdiğiniz destinasyon, yaşamak istediğiniz atmosfer, istediğiniz konaklama türü. Size en uygun seyahat hakkında tavsiyede bulunmaktan ve daha fazla ayrıntıda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bu şekilde sorunsuz bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz!
Uzmanlığımızın sınırı yok. İster bir Afrika safarisine, bir ada cennetine veya size özel bir villada tamamen izole bir tatile ihtiyacınız olsun, size dünyanın her yerinde mükemmel bir tatil yaşatmak için gerekli araçlara sahibiz.
Aşağıda, sitemizde sunduğumuz seyahat temalarına genel bir bakış bulacaksınız.
Sizi neyin tanımladığını seçin ve dünyanın neresine gideceğinizi keşfedin.

Size Özel Turizm Acentanız

Bir seyahat acentesi kişisel bir dokunuş, internette bulamayacağınız kişisel bir hizmet sunabilir mi?
Her gezgin bizimle şımartılır. Bu, çalışanlarımızdan biriyle tanışma sohbeti sırasında bir fincan kahve ile başlar ve sizin için yazılmış bir yolculuk arayışında devam eder. Tüm rezervasyonlarınız, sorularınız ve olası kriz durumunda rezervasyon süreci boyunca size yardımcı olacak kalıcı bir seyahat acentesine sahip olacaksınız.
Sizi ne kadar iyi tanırsak, o kadar iyi yardımcı olabiliriz. Öyleyse tanışalım!

Cevaplarınız önemlidir!

Nasıl seyahat ettiğinizi duymak isteriz. Ekibimiz tarafından bir araya getirilen bir gezi, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir yolculuktur!
Grup içinde mi yoksa yalnız mı?
Macera dolu ve alışılmışın dışında olabilir mi?
Plaj mı dağlar mı, doğa mı kültür mü?
Hızlı mı yoksa yavaş mı?
Bu nedenle her yolcu kendi seyahat senaryosuyla ayrılır ve kişiye özel hizmet alır.
Bununla başa çıkmaktan mutluluk duyuyoruz!

Farkımız

Dünyanın her noktasına, bireysel ya da grup olarak ilgi alanları ve tercihleri doğrultusunda, baştan sona kişiye özel ve titizlikle tasarlanmış seyahatler düzenliyoruz.
Kişiye özel seyahatler asıl uzmanlık alanımız.

Size sadece gözlerinizi kapatıp seçtiğiniz ülkenin hayalini kurarak bir seyahat rotası çizmek kalıyor.
Seçtiğiniz ülke hangisi olursa olsun; şirket sahibimizin de yıllardır edindiği tecrübeyi konforlu ulaşım ve rahat konaklama tercihleriyle unutulmaz bir seyahat anısı haline dönüştürüyoruz.

Hint Okyanusuna Seyahat

Hint Okyanusu, evden uzaklaşmanın hayalidir…

Egzotik adalar, beyaz kumlu plajlar, cennet gibi mercan adaları, harika iklim, sallanan palmiye ağaçları, turkuaz suyu, rengarenk balıklar, güzel plaj bungalovları. Kumsalda pişirilen harika yemekler, renkli ve misafirperver insanlar.
Ve en önemlisi: Şımartılmanın en iyisi.

En büyük üçüncü okyanus alanı ile dünyanın su yüzeyinin yaklaşık yüzde 20’sini kaplar. Okyanus, kuzeye Güney Asya ile, batıda Arap Yarımadası ve Afrika ile, doğuda Malay Yarımadası, Sunda Adaları ve Avustralya ile ve güneyde Güney Arktik Okyanusu ile sınırlanmıştır.

Mauritius

Maldivler

Seyşeller

popüler destinasyonlar

destination8

Yeni Yerleri Keşfetmeniz İçin
Size Yardımcı Olalım..

2010 yılından bu yana, tüm kıtalarda harika deneyimler için dünyanın dört bir yanına çok sayıda mutlu müşteri gönderdik. Müşterilerimizin bildiği gibi, bizim için seyahat etmek sadece bir seyahat satmak ve müşterilerimizi uzaklaştırmaktan ibaret değildir. İlk aramadan eve dönene kadar iyi bir deneyim hakkındadır.

Küçük bir gezintiye çıkın

Bir tatilden çok daha fazlası için..

“Son 10 Yıldır Chanel’in Türkiye’deki Tüm Organizasyon Ve Seminerlerini Delux Turizm Olarak Biz Yapıyoruz..”

“Chanel ruhunu etkinliklerimize yansıtarak tutkuyla çalışıyoruz. Büyüyü her detayda yaşatma arzumuz’’

Ağustos 2019

“Konuklarımız koku notalarının dansını izleyerek, Chanel’in benzersiz esanslarının büyüsüne tanıklık ediyorlar.”

Mayıs 2021

“Chanel parfüm eğitimindeyiz. Burada Chanel’in olağanüstü parfüm dünyasına bakış atıyoruz, keşfediyoruz.”

Eylül 2023

“Chanel’in yeni parfümünün kokusunun dansı anlatılıyor. Yeni bir koku deneyimiyle, sınırları zorlayan bir serüven başlıyor.”

Eylül 2023

Yurt İçi Oteller

  • İtalya’nın heyecanlı yanını keşfetmek istiyorsanız rotanızı Napoli’ye çevirmeye ne dersiniz? Ülkenin üçüncü büyük kenti olan Napoli, binlerce yıla yayılan tarihine birçok savaş, birçok medeniyet sığdırmış. Çağlar boyunca dünyanın en önemli limanlarından birisine sahip olan şehir, inanılmaz geniş çapta kültür birikimine sahip ve günümüzde de bu zengin kültürün mirasını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Tarihi ve modern dokunun iç içe geçtiği Napoli’nin açıkhava müzesi tadındaki sokaklarını birlikte keşfedelim...

  • Toplantı, organizasyon, fuar ya da yeni iş anlaşmaları için çalıştığımız firmayı en iyi temsil edebilmek adına iş seyahatleri gerçekleştiririz. İş seyahatleri sırasında da kendimizi genellikle yoğun bir temponun içinde buluruz. Dolayısıyla dinlenmeye zamanımız kalmayabilir. Tam da bu noktada iş seyahatlerinizi daha verimli hale getirebilecek 10 pratik bilgiyi sizler için derledik. Hazırsanız başlayalım;

  • Yüksek oksijen sahası Kuzey Ege her haliyle tam bir tatil cenneti! Bölgenin tarihi dokusu, yenileyici doğası ve serin deniz suyu mükemmel bir üçgen oluşturuyor ve sizi hemen kendine çekiyor. Sizin için hazırladığımız Kuzey Ege tatil yerlerine daha yakından bakalım.

  • Mitolojik bir kavram olan şahmeran hem Anadolu hem de İran topraklarında tarih boyunca birçok hikayeye kaynak olmuştur. Gövdesi insan, belinden aşağısı ise yılan formunda olan şahmeran hem korku hem de bolluk bereket veren bir efsane karakteri. Destanlardan filmlere, kitaplardan aksesuarlara kadar birçok yönde karşılaştığımız şahmeran efsanesi hakkında detaylı bilgiler yazımızda.

  • Sürgün edilmiş bir Hint prensi tarafından kurulan Maldivler, dünyanın en popüler tatil cennetleri arasında gösteriliyor. Beyaz kumlu plajları, berrak denizi, zengin su altı yaşamı ve üst düzey[...]

  • Güne kahvesiz başlayamıyor, enerjiniz düşer düşme yokluğunu hissediyor, hangi koşulda olursanız olun mutlaka kahvenizi arıyorsanız sizi şehrin en lezzetli kahvecileri ile buluşturuyoruz. Kahve çekirdeklerini büyük bir özenle seçip, misafirlerine sunan bu kahvecileri bizimle birlikte keşfetmeye ne dersiniz?

Müşteri Yorumları

“Son 10 yıldır Chanel’in Türkiye deki tüm organizasyon ve seminerlerini yapan Delux Turizm şirketi bizim için bir aile gibi oldu”

Habibe Yağlıkayış

“Kendinizi işi bilenlerin ellerine bırakmanız yeterli olacaktır. Maldivler seyahatimizin tadı hala damağımızda!”

Ali Atilla Arsan

“Herkesin bir doktoru ve bir avukatı olmalı derler. Bence herkesin bir de seyahat acentesi olmalı!”

Av. Sibel Engin

“Delux Turizm, sanki kendi kişisel asistanınızmış gibi herşeyi düşünüp planlar siz gideceğiniz yeri ve tarihleri doğru söyleyin gerisine de pek karışmayın.”

Cemil Pala
“İyi ki Delux Tour ile yollarımız kesişmiş! Yeni gezileri dört gözle bekliyoruz!”
Azize Güniz Can
“Covid-19 öncesi geçen yıl Şubat ayında kıl payı yaptığımız Batı Amerika özel turunun unutamıyoruz!”
Abdullah Demir
“Tur boyunca varlığını yanımızda hissettiren başta Feyza hanım olmak üzere tüm Delux ekibine sonsuz teşekkürler.!”
Resul Dizeci

Başlık

Go to Top