Yeni yerleri keşfetmeniz İçin size yardımcı olalım…

2010 yılında kurulan acentamız, kısa sürede turizm ve organizasyon sektöründe kalite ve hizmet performansındaki üstün başarıları ile piyasadaki haklı yerini almıştır. Müşteri memnuniyetine odaklı, kaliteli ve güvenilir hizmetten ödün vermeyen, müşterilerinin beklentilerini, alışkanlıklarını ve tercihlerini doğru analiz edip buna göre hareket eden uzman kadrosu ile kendi alanında, geleceğin lider kuruluşlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Yenilikçi hizmet anlayışımızı sizlere yansıtabilme ve kendimizi tanıtabilme fırsatı verdiğiniz için teşekkür eder, Delux Tour ayrıcalıklarını size bir organizasyonunuzda yaşatmayı umut ederiz.

Küçük bir gezintiye çıkın

Bir tatilden çok daha fazlası için..

DEĞERLERİMİZ

* Evrensel insani ve ahlaki değerler
* Dürüstlük ve şeffaflık
* Müşteriye verilen değer ve müşterinin önemi
* Kaliteye olan inanç ve bu konuda organizasyonun kararlılığı
* Mesleğe, çalışanlara ve topluma karsı sorumluluk ve saygı
* Sürekli profesyonel eğitim ve gelişim, takım çalışması
* Organizasyonda yenilik, detaycılık, yaratıcılık ve hassasiyet

MİSYONUMUZ

Değerlerimiz doğrultusunda, dünya standartlarının üzerinde kaliteli hizmet vererek ve kusursuz hizmet anlayışı ile işbirliği içerisinde olduğumuz firmalara, yaptığımız organizasyonlarla artı değer katmak.

VİZYONUMUZ

Organizasyon sektöründe birlikte çalıştığımız müşterilerimize en iyi çözüm ortağı olmak ve sektördeki saygınlığımızı artırmak.

Feyza YILMAZ

Kurucu & Genel Müdür

2009 yılında İngiltere Southampton Solent Universitesinde Uluslararası İş Yönetimi bölümünden mezun oldu. Çok erken yaşta hem yurt içi hem yurt dışı ailece yaptığı seyahatlerden, hem de yurt dışı eğitiminde kazandığı arkadaşlıklardan ve öğrenmiş olduğu farklı kültürlerden seyahat etme merakı her geçen gün daha da arttı. Gezmiş olduğu 40’dan fazla ülke, 150’den fazla şehir tecrübesi sayesinde Delux Turizm müşterilerine istedikleri tarzdaki programların tasarlanması ve özel deneyimler sunulmasını sağlıyor. Seyahat etmek kendisi için hem tutku, hem de bir yaşam biçimi; dolayısı ile bizim gibi hissedenler için özel servisler sunmak, seyahati daha da keyifli, anlamlı hale getirmek en büyük motivasyonu…

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim…