Size ait bir seyahat rüyası

Beyaz kumlu plajları ve turkuaz mavisi denizi ile hayalinizdeki adalar olan Maldivler, Hint Okyanusu’nda Sri Lanka’nın yaklaşık 750 km batısında yer almakta ve sadece 200’ünde yerleşim olan 1.192 küçük ada ve atolden oluşmaktadır. Bir atol, dairesel bir mercan resifiyle korunan bir lagünle çevrili bir adadır, bu aynı zamanda su altında muhteşem yaşam ve yukarıdaki palmiye ağaçları anlamına gelir. Adalar, 760 km uzunluğunda ve 130 km genişliğinde bir ip üzerinde inci gibi uzanır ve dünyadaki en büyük reformu oluşturur.

Birçok misafirimizi bu ada cennetine gönderdik ve hepsi evlerine asla unutamayacakları yolculuk hakkında övgüye değer sözlerle döndü.

Maldivler’e yapılacak bir tatil, bir seyahat rüyasıdır. İster tüm aile ile seyahat ediyor olun, ister iki kişilik romantik bir tatilde olun. “Delux Turizm” ile seyahat ettiğinizde, özel spesiyallere, avantajlara ve ekstra şımartılmaya erişiminiz olduğundan emin olun.

Tamamen dinlendirici bir plaj tatiline mi ihtiyacınız var?
Güneşin, ayak parmaklarınızın arasında beyaz ve yumuşak kumun ve turkuazın hayalini mi kuruyorsunuz? Kendi Beach Villa’nızın kapısının hemen dışında rengarenk balıklarla dolu su denizi? Kendinizi şımartın o zaman Maldivler sizin için en iyi tatil deneyimi olacaktır.

Maldivler huzur ve harika plaj tatilleri sunar. Ayak parmaklarınızın arasındaki yumuşak beyaz kumla sahilde yürüyüşe çıkın. Turkuaz lagünlere atlayın – en berrak suda yüzün. Şnorkel maskenizi takın ve asla unutamayacağınız bir mercan resifini deneyimleyin. Uyanık olduğunuz saatlerde sadece sallanan palmiye ağaçları ve size öğle yemeğinde ne istediğinizi soran bir garson sizi rahatsız edecek.

Delux Turizm Maldivler’de tamamen özel anlaşmalara sahiptir ve bu nedenle müşterilerimize tamamen benzersiz fiyatlarla tam lüksü sunabiliyoruz.

Maldivler Hakkında Bilmeniz Gereken 11 İlginç Bilgi

Maldivler’e Gitmek İçin 7 Sebep

Delux İle seyahat etmenin ayrıcalıkları

– Yolculuğunuzun her detayını özenle seçeriz
– Esnek ve kusursuz güzergahlarda mükemmel bir seyahat deneyimi sunarız
– Egzotik destinasyonlarda uzmanız
– Olağanüstü hizmet anlayışımızda detaylara özenle yer veriyoruz.
– Çiftler, aileler ve küçük gruplar için mükemmel özel yolculuklar düzenleriz.
– Konaklama tarihlerinizi bir tur programına bağlı olmadan siz belirlersiniz.
– Size özel deneyimleri tamamen kişiselleştirmenin ayrıcalığını sunarız.

Otel ve Tur Satış
sales@delux.com.tr0555 963 7216

Benzer Yerler!

Seyşeller Hakkında

Seyşel Adaları’nın cennet adalarına uçaktan baktığınızda zaten heyecanlanmaya başlıyorsunuz. Kristal berraklığındaki deniz, renklerin ve doğal güzelliğin patlamasıyla tebeşir beyazı palmiye kaplı plajlar ve engebeli yemyeşil manzaralarla buluşuyor.

Madagaskar

Bu büyüleyici ada, evcilleşmemiş orman, eşsiz vahşi yaşam, muhteşem manzara ve güzel plajlarla doludur.

Mauritius Hakkında

Mauritius mükemmel bir "cennet adası"dır, su sporları için harika bir mekandır. Hava tüm yıl boyunca güzel, plajlar tebeşir beyazı, deniz kristal berraklığında ve turkuazın en güzel tonunda.

Go to Top