Muhteşem bir ada tatili

Mauritius mükemmel bir “cennet adası”dır. Balayı çiftleri, çiftler ve aileler arasında bu kadar popüler olmasına şaşmamalı. Hava tüm yıl boyunca güzel, plajlar tebeşir beyazı, deniz kristal berraklığında ve turkuazın en güzel tonunda. Seçkin oteller ve harika yemekler sunmaktadır. Genel olarak, Mauritius su sporları için harika bir mekandır ve seçtiğimiz tatil beldelerinin çoğunun geniş bir programı ve yetenekli eğitmenleri vardır. Adayı keşfetmek istiyorsanız, bir jeep kiralayabilir ve adanın güney kesiminde gezebilirsiniz, burada yemyeşil Black River Gorges Ulusal Parkı’ndan geçebilir veya ikonik dağın tepesine ve UNESCO Dünya Mirası’na yürüyüş yapabilirsiniz.

Mauritius, Hint Okyanusu’nda yer almaktadır. Ada sadece 1900 km2’dir ve kilometrelerce uzunluğunda beyaz kumlu plajlara sahiptir. Mauritius, 1638’den 1968’e kadar bir Hollanda, Fransız ve İngiliz kolonisi idi. O zamandan beri istikrarlı bir demokrasi oluşturmuştur ve bugün Afrika’nın en zengin ülkelerinden biridir. Güneş tüm yıl boyunca parlar, ancak hava alaycı olabilir. Kasım ayından Mart ayına kadarki dönem, en çok yağmuru sunmasına rağmen, çoğu turistin burada bulunduğu dönemdir. İşte bu yüzden tropikal cennete seyahatinizi planlarken bir profesyonelle konuşmak önemlidir. İstatistiksel olarak nerelerde en az yağmur yağdığını, doğanın en güzel nerede ve en iyi otellerin nerede olduğunu biliyoruz. Bundan yola çıkarak, hayalinizdeki tatil cennetine seyahatinizi bir araya getirdik.

Delux İle seyahat etmenin ayrıcalıkları

– Yolculuğunuzun her detayını özenle seçeriz
– Esnek ve kusursuz güzergahlarda mükemmel bir seyahat deneyimi sunarız
– Egzotik destinasyonlarda uzmanız
– Olağanüstü hizmet anlayışımızda detaylara özenle yer veriyoruz.
– Çiftler, aileler ve küçük gruplar için mükemmel özel yolculuklar düzenleriz.
– Konaklama tarihlerinizi bir tur programına bağlı olmadan siz belirlersiniz.
– Size özel deneyimleri tamamen kişiselleştirmenin ayrıcalığını sunarız.

Otel ve Tur Satış
sales@delux.com.tr0555 963 7216

Benzer Yerler!

Eylül

Eylül ile birlikte yaz sıcakları son bulup havalar yumuşarken. Orta Avrupa ve Kuzey Amerika tatil için en ideal bölgeleri oluşturuyorlar.

Go to Top