Afrika

Afrika2024-02-19T18:37:05+03:00

Mısır Piramitleri, Mısır’da yer alan piramit şeklinde antik yapılardır. Kasım 2008 tarihi itibarı ile tespit edilen piramitlerin sayısı 118 ile 138 arasındadır. Piramitlerin büyük çoğunluğu Eski Krallık ile Orta Krallık dönemlerinde firavunlar ve eşleri için anıt mezarlar olarak inşa edilmiştir

Malavi

Afrika'nın üçüncü en büyük gölü olan saydam soluk yeşil suları, dünyadaki herhangi bir tatlı su gölünden çok daha fazla endemik balığına ev sahipliği yapar. Kehribar renkli kumluk kıyıları bir plaj tatilinden bekleyebileceğiniz her şeyi sunar, ama çok daha vahşi bir ortamda.

Tunus

Mavi Denizin gizemli çölle buluştuğu, 3000 yıllık tarihiyle medeniyetlerin kesiştiği Akdeniz’e açılan bir cennet ülke Tunus

Uganda

Açık savan ovaları, basamaklı şelaleleri ve uzun, sisle kaplı dağları ile Uganda, inanılmaz ve daha beklenmedik bir Afrika safarisi için ortam sağlar.

Tenerife

Kanarya Adaları Özerk Bölgesinin yedi adasından en büyüğüdür. Adanın[...]

Güney Afrika

Şaşırtıcı doğal ihtişamının yanı sıra Güney Afrika, büyük bir kültürel zenginlik, canlı şehirler, birinci sınıf yiyecekler ve lezzetli şaraplar sunmaktadır.

Mauritius

Hint Okyanusunun Güney Batısında yer alan 330 km uzunluğunda kumsalı , mercan kayalıkları, dağları, yemyeşil bitki örtüsü ile cennetin tadına ucundan da olsa varmak için, doğanın sunduğu bir armağan belki de Mauritius adası...

Botswana

Botsvana, çarpıcı manzaraları ve inanılmaz oyun izleme deneyimini Güney Afrika'daki en lüks kamplardan bazılarıyla birleştiriyor.

Sao Tome & Principe

Gabon'un kuzeybatı kıyısındaki Gine Körfezi'nde yer alan São Tomé + Príncipe, gerçekten alışılmışın dışına çıkmak ve Afrika'nın çok farklı bir tarafını deneyimlemek isteyen gezginler için olağanüstü bir destinasyondur. İki adalı ülke; ıssız tropik plajlar, sakin lagünler, yoğun ormanlar, güzel şelaleler ve sönmüş görkemli yanardağlar gibi doğal harikaların nefes kesici bir kombinasyonuna sahiptir.

Tanzanya

Tanzanya, zengin çeşitlilikteki peyzajı, korunan rezervler olarak belirlenmiş vahşi alanının dörtte birinden fazlası ve aynı zamanda turizmi sürdürülebilir bir şekilde geliştirme konusundaki güçlü taahhüdü ile muhtemelen en büyük safari destinasyonudur.

Nabibya

Namibya'da manzaranın tam anlamıyla nefesinizi kestiği zamanlar vardır. Ancak Namibya bir manzaradan daha fazlasıdır; merkezi platonun kayaları evrim için bir belge niteliğindedir.

Cezayir

Egzotik ve canlı Cezayir; ister işinin uzmanı kişisel alışveriş rehberleriyle ortaçağdan kalma Marakeş ve Fes medinalarını keşfetmek, ister Atlas Dağları'nın karla kaplı muhteşem zirvelerinin hemen altında yürüyüş yapmak olsun, herkes için bir şeyler sunan bir destinasyondur.

Kenya

Masai Mara'nın göçmen sürülerinden yoğun tropikal yağmur ormanlarına, Kuzey Sınırının engebeli dağlık arazisine ve Hint Okyanusu'nu çevreleyen şeker beyazı kumsallarına kadar, zenginliği ve çeşitliliği her gezgini tatmin edecek.

Zambiya

SAFARİNİN EVİNDE YÜRÜYÜŞE ÇIKABİLİRSİNİZ ... Küçük, en azından, oyun zengini[...]

Etiyopya

Dünyadaki en eski medeniyetlerden bazılarına ev sahipliği yapan, aynı zamanda gelişmekte olan sanat ve kültür değerleriyle, heyecan verici bir ortam sunan zıtlıklar ülkesi.

Mauritius Hakkında

Mauritius mükemmel bir "cennet adası"dır, su sporları için harika bir mekandır. Hava tüm yıl boyunca güzel, plajlar tebeşir beyazı, deniz kristal berraklığında ve turkuazın en güzel tonunda.

Mısır

Damarlarında akan güçlü Nil, yemyeşil bir nehir vadisi ve deltası, çorak çöl manzaraları ve dünyanın en görkemli, zaman aşımına uğramış anıtlarından bazılarıyla Mısır, dikkate değer bir destinasyondur.

Ruanda

Ormanla bastırılmış volkanları, tepeleri ve vadileri, yoğun muz, mısır ve çay tarlaları, bol göl ve nehirlerle kaplı vadileriyle, Ruanda tropikal bereketle dolup taşıyor.

Mozambik

Mozambik'in kıyı şeridi ve açık deniz adaları harika bir şekilde bozulmadan günümüze kadar gelmiştir. Burada, ilkel Mangrov bataklıkları, toz beyazı kumsallarla değişiyor ve düşük etkili gelişme, benzersiz bir deniz yaşam alanıyla dikkatli ve başarılı bir şekilde bütünleştiriliyor.

Madagaskar

Bu büyüleyici ada, evcilleşmemiş orman, eşsiz vahşi yaşam, muhteşem manzara ve güzel plajlarla doludur.

Sizlerden gelenler

Delux Tour yurtiçi/dışı tüm kişisel/aile seyahatlerimin biletlendirme, tavsiye veya tur organizasyonu olarak vazgeçilmez danışmanım oldu son 10 yıldır.

Abdullah Demir

İyi ki Delux Tour ile yollarımız kesişmiş! Yeni gezileri dört gözle bekliyoruz.

Azize Güniz Can

4.8

/ 5.0

Yaptıklarınız ve çözdükleriniz sorunlar için teşekkürler Delux tur ailesi, uzun yıllar daha birlikte çalışmak dileğiyle…..

Cemil Pala

Uzun yıllardır Delux Turizm ile yaptığımız hem yurt içi hem yurt dışı seyahatlerinden her seferinde çok memnun kaldık.

Ali Attila Arsan

Go to Top