Amerika

Amerika2024-02-19T18:38:21+03:00

Yeni Dünya denilen batı yarımkürenin neredeyse tamamını kaplayan kara parçası. Keşfedilmemiş medeniyetlerden Amazon ormanlarına, çıkılması güç dağlardan harika plajlara kadar büyük bir coğrafya.

Bahamalar

İşte "Amerika'nın tatil kampı." Dünyanın bu en güzel adalar topluluğunu ziyarete gelenlerin çoğu Amerika ve Japonya'dan. Birbirinden güzel ve 'sıcak' sekiz adadan oluşan Hawaii'de çölden yağmur ormanlarına (Amerikalıların bozkıra çöl dediklerini unutmamalı), turkuaz rengi denizden engebeli dağlara doğanın tüm güzellikleri bir arada.

Kolombiya

Kolombiya'da kendinizi Karayip adalarına, sömürge etkisindeki şehirlere, pürüzlü kıyı milli parklarına, yemyeşil tepelere, Amazon ormanlarına, tropikal çayırlara ve And kahve tarlalarına seyahat ederken bulabilirsiniz.

Hawaii

Ruh hali değişken bir yer burası. Hawaii'de kumsalın rengi[...]

Bolivya

Geniş ve göz kamaştırıcı tuz göllerinden huzurlu sulak  savan alanlarına, buğulu büyük ormanlık alanlara, kızıl çöllerine ve güneybatıdaki volkanlara kadar, yaşam tarzının yüzyıllardır aynı kaldığı kendine özgü ve muhteşem bir ülkedir.

Peru

Çoğu insanın bilmediği yürüyüşleri, müzelere özel erişimi, ilginç yerlerde telaşsız öğle yemeklerini ve dünya standartlarında natüralist rehberlerle muhteşem Amazon keşiflerini yaşayın. İletişim ağımız hemen hemen her şeyi mümkün kılar.

Galapagos

Galapagos'a yapılacak bir gezi, gezegendeki vahşi yaşamla en unutulmaz karşılaşmalardan biri olarak kabul edilir. Hiçbir şey, bu olağanüstü adalarda yaşayan yaratıklarla yakın temas kurarak yaşayacağınız heyecanın yerini tutamaz.

Meksika

Büyük ve çeşitli Meksika... Büyük drama ve muhteşem manzaraların bir ülkesidir. Zengin ve büyüleyici kültür, çarpıcı sömürge kasabaları, şık Hacienda otelleri, Maya tapınakları, Aztek piramitleri ve renkli pazarlar zengin bir tablo oluşturur.

Ekvator

Büyüleyici İspanyol sömürge şehirleri, muhteşem Andean manzarası, Amazon yağmur ormanları ve zengin yerli kültürü ile Ekvador'u, Güney Amerika'nın en heyecan verici yerlerinden biri olarak görüyoruz.

Şili

Şili'de seyahat ederken, bir dizi dramatik ve şaşırtıcı derecede farklı manzara önünüze çıkıyor. Atacama Çölü'nden Patagonya'nın fiyortları, buzulları ve dağlarının vahşi dramasına kadar nefes kesen manzara yalnızca düzenleyebileceğimiz heyecan verici aktivitelerle eşleşiyor.

Cuba

110 bin kilometrekarelik yüzölçümüyle, 11 milyon insana ev sahipliği[...]

Cayman Adaları

Cayman'larda beyaz kum ve palmiye ağaçları ile bezenmiş plajlarda[...]

Guatemala

Guatemala bir fantezi yeridir: ormanda kaybolan antik şehirler, yükselen dumanlı volkanlar, iç içe geçmiş Hint pazarları, canlı renkler, keşfedilmemiş yağmur ormanları, inanılmaz kültürel zenginlik ve derin yerli gelenek.

Brezilya

Enerji, iyimserlik ve eğlence duygusuyla çarpan Brezilya'nın egzotizmi, güçlü bir şekilde baştan çıkarıcı.

Jamaica

Küba'nın 150 km. güneyinde konumlanan Jamaika, Karayipler'in en büyük üçüncü adası. Jamaika, adalara özgü kumsalı ve hindistancevizi ağaçlarıyla kıyılarını çevreleyen birbirinden güzel plajları, süper lüks resort otelleri, renkli gece hayatı ve her şeyi dahil ettikleri balayı paketleriyle ABD'li ve Japon balayı çiftlerinin gözdesi

Uruguay

ŞARAP BAĞLARI VE ŞIK SAHİL BELDELERİNİN KEŞFEDİN Uruguay'ın en popüler[...]

Turks and Caicos

Yaklaşık 128 mil karelik muhteşem beyaz plajları ile Turks + Caicos Adaları, gerçekten rahatlatıcı bir kaçamak ortamı oluşturabilir. Denizdeki zengin hayvan ve bitki popülasyonu, rahat nüfusu ve çarpıcı tatil yerleri ile çiftler, aileler ve arkadaş grupları için mükemmel bir yerdir.

Nikaragua

Nikaragua'nın nefes kesen plajları, bozulmamış yağmur ormanları ve aktif volkanlar sadece son zamanlarda seçici gezginler tarafından keşfedilmiştir.

Arjantin

Kozmopolit Buenos Aires'ten Patagonya'nın etkileyici buzullarına ve kurak Salta eyaletinden yemyeşil Göller Bölgesi'ne kadar, Arjantin'in güzelliği sadece çeşitliliğiyle eşleşiyor.

Amerika yorumları

Delux Tour yurtiçi/dışı tüm kişisel/aile seyahatlerimin biletlendirme, tavsiye veya tur organizasyonu olarak vazgeçilmez danışmanım oldu son 10 yıldır.

Abdullah Demir

İyi ki Delux Tour ile yollarımız kesişmiş! Yeni gezileri dört gözle bekliyoruz.

Azize Güniz Can

4.8

/ 5.0

Yaptıklarınız ve çözdükleriniz sorunlar için teşekkürler Delux tur ailesi, uzun yıllar daha birlikte çalışmak dileğiyle…..

Cemil Pala

Uzun yıllardır Delux Turizm ile yaptığımız hem yurt içi hem yurt dışı seyahatlerinden her seferinde çok memnun kaldık.

Ali Attila Arsan

Go to Top