Kültür Tatilleri

Ana Sayfa/Tatil Stilleri/Kültür Tatilleri

Kültür Tatilleri

Özellikle zıt bir kültürü deneyimlemek ve anlamak için biraz daha vaktiniz olduğunda seyahatin gerçekten dönüştürücü olabileceğine kesin olarak inanıyoruz.

İster Güney Amerika’da dağ yürüyüşü yapmak ister Asya’da çok sayıda farklı kültürü deneyimlemek isteyin, hayatınızın en iyi zamanını geçirmenizi sağlamak istiyoruz.

Vietnam, Kamboçya ve Laos’u tek bir yolculukta görmek fazladan zaman alır, ancak bu zamanı iyi kullanmak ve tek bir günü bile boşa harcamamak için ustalıkla ele alınması gerekir. Klasik Afrika seyahatinden daha fazlasını yapmak isteyenler için, bunu sağlayan gerçekten uzman bir rehber eşliğinde bir seyahat apayrıdır.

En iyi rehberleri, ziyaret edilecek en iyi zamanları ve dünya çapındaki kültürel harikalara özel erişimi seçiyoruz

Laos’taki Luang Prabang’da gün doğarken, sokaklarda sadaka toplayan dilenci keşişleri görmek, Brezilya Rio Karnavalı’nın renkli yakın dövüşlerine katılmak veya St Peterburg’s Hermitage’ye özel bir sabah erken ziyaret için bir uzmanla tanışmak için hazır olun. Size hitap eden deneyim ne olursa olsun, tüm destinasyonlarımızı ayrıntılı olarak araştırdık ve kalıcı bir izlenim bırakacak daha sıra dışı deneyimleri ortaya çıkarmak için en iyi yerel rehberler ve uzmanlarla birlikte çalışıyoruz.

Bazı Kültür Tatili Rotaları

FARKIMIZ

– Yolculuğunuzun her olağanüstü detayın özenle seçilmiş olması

– Kusursuz bir şekilde uygulanan, el yapımı, esnek ve kusursuz güzergahlar

– Egzotik destinasyonlarda uzmanı

– Olağanüstü hizmet ve detaylara tavizsiz özen

– Çiftler, aileler ve küçük gruplar için mükemmel özel yolculuklar

– Kendi kalış tarihinizi seçme özgürlüğü

– Tamamen özelleştirilebilir deneyimler

Otel ve Tur Satış
sales@delux.com.tr0555 963 7216

2021-05-27T23:23:26+03:00
Go to Top