Yeni yerler, yeni tatlar

Ana Sayfa/Tatil Stilleri/Gurme Tatilleri

Gurme Tatilleri

Hiçbir şey bir mekanın yemek ve içeceği gibi özünü anımsatmaz. Kendinizi Hindistan’da gevrek, hoş kokulu bir samosa ısırırken, Tayland’da baharatlı yeşil körileri içerken veya Margaret Nehri’nde soğuk bir Sauvignon Blanc yudumlarken güneşin Hint Okyanusu’na yavaşça batışını seyrederken hayal edin. Bir destinasyonun lezzetlerini keşfetmekten daha iyi bir şey sevmiyorsanız, gurme tatillerimiz kesinlikle iştahınızı tatmin edecektir.

Yiyecek ve şarabın bir yerin kalbinde ve ruhunda olduğuna inanıyoruz ve eğer bizim gibiyseniz, nerede yemek yiyip yudumlayacağınız, tatil planlamasının hayati derecede önemli bir parçası. Favori maceralarımızdan bazıları yol kenarındaki küçük kafelerde, yemek arabalarında, sokak tezgahlarında, seyyar satıcılarda veya yerel şeflerin özel evlerinde veya mutfaklarında olmuştur.

İster Yeni Zelanda’nın dünyaca ünlü Otago veya Marlborough bölgelerinde bir şarap tadım turu, Pekin’in en sert hamur tatlılarını gezme, Kamboçya pazarında günlük taze balıklar toplama veya Tokyo’da suşi yapma ustalık sınıfı Delux Turizm’in her iştah için önerileri var.

FARKIMIZ

– Yolculuğunuzun her olağanüstü detayın özenle seçilmiş olması

– Kusursuz bir şekilde uygulanan, el yapımı, esnek ve kusursuz güzergahlar

– Egzotik destinasyonlarda uzmanı

– Olağanüstü hizmet ve detaylara tavizsiz özen

– Çiftler, aileler ve küçük gruplar için mükemmel özel yolculuklar

– Kendi kalış tarihinizi seçme özgürlüğü

– Tamamen özelleştirilebilir deneyimler

Otel ve Tur Satış
sales@delux.com.tr0555 963 7216

2021-05-27T22:56:28+03:00
Go to Top