Size Özel Balayı

Ana Sayfa/Tatil Stilleri/Balayı Tatilleri

Balayı Tatilleri

Planlanan tüm seyahatler önemlidir ve herkes için farklı bir amaç farklı bir anlam ifade etmektedir. Ancak balayı seyahati, sizin için en özel olan kişi ile adım attığınız seyahat olması bakımından diğer tüm seyahatlerden ayrılmaktadır. Böylesi önemli ve ayrıcalıklı bir seyahat daha detaylı daha özenli ve daha özel planlanmalıdır.

Hayatınızdaki bu sürecin, bir masal gibi en güzel şekilde hatıralarınız içinde yer almasını istiyorsunuz.

Yepyeni bir hayata başlarken “hayalinizdeki balayı”nı yaşamanın imkansız olmadığını gösteren ve kurduğunuz hayalleri seyahate dönüştüren Acentemiz ömür boyu unutamayacağınız anlar yaşamanız için balayı hazırlıklarını kolaylaştırırken verdikleri alternatiflerle bu süreci biraz daha renklendirecek biraz daha heyecanlandıracaklar.

Delux Turizm olarak sadece kişiye özel seyahat programları tasarlayan deneyimli ekibi ile size en uygun destinasyon seçiminden, en özel otel hatta oda alternatiflerine, sıradışı özel akşam yemeği organizasyonlarına, en romantik tur ve aktivite seçiminden balayı foroğrafçınıza kadar tüm detaylarla unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir balayı vadediyoruz…

Bazıları için, ‘Balayı’ terimi, inanılmaz derecede güzel Maldiv adalarında su üzerindeki villaların ve güneşin yavaşça masmavi denize batışını izleyerek geçirilen tembel akşamların görüntülerini çağrıştırıyor. Diğerlerine göre, Ekvator’un bulut ormanlarında veya Şili’nin çarpıcı Ulusal Parklarında cesur yürüyüş ve maceraladır. Tüm bunları birleştiren şey, bu tatilin hayatınızdaki en ilham verici tatil olması gerektiğidir.

Balayınızın her günü beklentileri aşmalıdır ve Delux Turizm’in mükemmel olduğu yer burasıdır.

Özel bir adada iki kişilik akşam yemeği ya da özel bir yatta denizde romantik günler gibi her türlü sürprizi düzenleyerek, huzurlu bir inzivanın bu kadar önemli olmasını sağlıyoruz. Pek çok çift, dikkatlice dengelenmiş bir rahatlama ve macera karışımı isteyerek bize geliyor. Cennet gibi beyaz bir kumsalda geçen günlerden Himalayalar’daki yükselen zirvelerden geçen yürüyüşlere kadar, ritmi tam olarak nasıl doğru yakalayacağımızı biliyoruz ve sizin ve bütçeniz için en iyi yerlere gerçekten özel balayı yaratmanın tadını çıkarıyoruz.

Bazı Balayı Tatili Rotaları

FARKIMIZ

– Yolculuğunuzun her olağanüstü detayın özenle seçilmiş olması

– Kusursuz bir şekilde uygulanan, el yapımı, esnek ve kusursuz güzergahlar

– Egzotik destinasyonlarda uzmanı

– Olağanüstü hizmet ve detaylara tavizsiz özen

– Çiftler, aileler ve küçük gruplar için mükemmel özel yolculuklar

– Kendi kalış tarihinizi seçme özgürlüğü

– Tamamen özelleştirilebilir deneyimler

Otel ve Tur Satış
sales@delux.com.tr0555 963 7216

2021-05-27T23:11:22+03:00
Go to Top