Endonezya

Endonezya

VOLKANİK ADALARIN, ÇARPICI PLAJLARIN VE MACERALARIN SARHOŞ EDİCİ BİR KARIŞIMI

Yaklaşık sekiz milyon kilometrekarelik tropik okyanusa dağılmış 18.000’den fazla ada ile Endonezya, olağanüstü bir coğrafya çeşitliliği ve yüzlerce farklı ada kültürünü barındırıyor. Sumatra, Java, Bali, Lombok, Sumba ve moyo sadece birkaç isim… Bu adaların hepsi kendine has özelliklere sahiptir ve her biri bir uzman tavsiyesi ile farklı şekillerde ele alınmalıdır.

Sadece bir örnek olarak, orta Java’dan Bali’ye bir yolculuk unutulmaz: en doğru tabirle ‘volkanların rotası’ olarak anılan bu sarhoş edici yolculuk, daha maceracı gezginlerin bozulmamış Endonezya’yı deneyimlemelerine izin verirken, yine de son derece konforlu konaklama birimlerine sahiptir.

Bali’de, Agung yanardağının gölgesi altında Bali Prensesinin sarayında bir gece; adanın en şık mücevher, kumaş ve aksesuar kaynaklarını keşfeden kişisel bir alışveriş uzmanı ile bir gün (ya da muhteşem mobilyalar ararken bir hafta); bir sayfiye köyünde Hindu Festivali – bu Bali’nin, çok az sayıda ziyaretçinin gördüğü bir tarafı. Bali’ye yoğun bir şekilde seyahat ettikten ve alışılmadık yollardan çıkmanın ne kadar kolay ve ödüllendirici olduğunu keşfettikten sonra, müşterilerimizi de bunu yapmaya ve kültürel rehberlerimizden biriyle gerçek Bali’yi deneyimlemeye teşvik ediyoruz.

Bu destinasyonla ilgili en son seyahat güncellemeleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

FARKIMIZ

– Yolculuğunuzun her olağanüstü detayın özenle seçilmiş olması

– Kusursuz bir şekilde uygulanan, el yapımı, esnek ve kusursuz güzergahlar

– Egzotik destinasyonlarda uzmanı

– Olağanüstü hizmet ve detaylara tavizsiz özen

– Çiftler, aileler ve küçük gruplar için mükemmel özel yolculuklar

– Kendi kalış tarihinizi seçme özgürlüğü

– Tamamen özelleştirilebilir deneyimler

Otel ve Tur Satış
sales@delux.com.tr0555 963 7216

Benzer Yerler!

Vietnam

Kültür ve olağanüstü manzaralar bakımından zengin olan Vietnam, Güney Çin Denizi'ne bakan hiç bitmeyen bir sahil şeridi ile Indochina'nın uzunluğunu kapsamaktadır. Heyecan verici kendine özgü şehirler, karmaşık bir tarih, sıcak, açık insanlar ve sadece çarpıcı mutfağı Asya'nın en ödüllendirici yerlerinden birini yaşamaya meraklı ziyaretçileri cezbeder.

Güney Kore

Güney Kore'ye seyahat eden çoğu insan için en cezbedici şey, kıtanın en heyecan verici şehirlerinden biri olan Seul'dur. Modern gökdelenlerin yanı sıra muhteşem saraylar, tapınaklar ve mabetler ile Güney Kore'nin başkenti, eski ve yeni geleneklerin ve modernizenin inanılmaz bir karışımıdır.

Bhutan

Esrarengiz, bozulmamış, egzotik ve zamansız: bu Budist dağ Krallığı gerçekten büyülü ve yeryüzünde başka hiçbir yerde olmayan bir deneyim sunuyor.

2022-03-18T16:31:26+03:00
Go to Top