Tropikal bir rüyaya ne dersiniz?

Şeyseller

Seyşel Adaları’nın cennet adalarına uçaktan baktığınızda zaten heyecanlanmaya başlıyorsunuz. Kristal berraklığındaki deniz, renklerin ve doğal güzelliğin patlamasıyla tebeşir beyazı palmiye kaplı plajlar ve engebeli yemyeşil manzaralarla buluşuyor. Deniz yüzeyinin altında çok sayıda balık, kaplumbağa ve mercanlarla renkli bir dünya ortaya çıkıyor. Hint Okyanusu’nun ortasında, Kenya’nın doğusundaki küçük pastoral takımadalar, sadece birkaçının yaşadığı 100’den fazla adadan oluşuyor. Seyşeller plajları genellikle dünyanın en iyileri listelerinde yer alır, bu yüzden beklentilerinizi belirleyin, mayolarınızı, dalış maskenizi ve iyi bir kitabı hazırlayın ve tropikal rüyanın gerçekleşmesi için hazırlanın!:)

Dünyanın en iyi otellerinden bazılarının kapılarını Seyşeller adalarına açmış olması tabi ki doğaldır. Four Seasons ve Maia Luxury Resort & Spa, lüks plajlarıyla ünlü ve nefesinizi kesen bir bitki örtüsüne sahip olan Mahé’nin ana adasında yer almaktadır. En büyük ikinci ada olan Praslin’de, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve 30’a kadar ağırlığa sahip dünyanın en büyük somunu olan ünlü ve endemik coco de mer’i görebileceğiniz güzel doğa rezervi Vallée De Mai’dir.  La Digue’de turkuaz suyu ve büyük granit taşlarıyla muhteşem Anse Source d’Argent plajı. Felicité’deki Six Senses Zil Pasyon gibi daha küçük ve özel adaların bazılarına bir avuç seçkin tatil köyü taşındı.

Her zaman olduğu gibi balayı çiftlerine, çiftlere veya çocuklu ailelere uygun zevkinize hitap eden en iyi oteli bulmak bizim önceliğimiz.

Seyşellerde ortalama sıcaklık yaklaşık 28 ° C’dir. Bir maceraya çıkmak ya da soğuk bir meyve suyu ile bir şezlonga dalmak için mükemmel bir yerdir. Dalış ve şnorkelli yüzme, yelkencilik, kano ve spor balıkçılığı yapıyorsanız, doğru yere geldiniz. Karada kusursuz güzellikleri görmek için yürüyüşe çıkabilir veya bisiklete binmeye gidebilir, yoga yapabilir, dünyanın en küçük başkentlerinden biri olan Victoria’yı ziyaret edebilir ve güzel kuş ve hayvan yaşamını incelemek için yemyeşil manzaraları ziyaret edebilirsiniz. Kara papağanlar ve büyük barışçıl dev kaplumbağalar, doğa meraklılarının favorilerindendir. Ve sonra da yanınıza birkaç iyi kitap almayı unutmayın ve tüm tatil boyunca uyuyun, yemek yiyin, rahatlayın!

Seyşeller Otellerini Görmek için Tıklayın.

FARKIMIZ

– Yolculuğunuzun her olağanüstü detayın özenle seçilmiş olması

– Kusursuz bir şekilde uygulanan, el yapımı, esnek ve kusursuz güzergahlar

– Egzotik destinasyonlarda uzmanı

– Olağanüstü hizmet ve detaylara tavizsiz özen

– Çiftler, aileler ve küçük gruplar için mükemmel özel yolculuklar

– Kendi kalış tarihinizi seçme özgürlüğü

– Tamamen özelleştirilebilir deneyimler

Otel ve Tur Satış
sales@delux.com.tr0555 963 7216

Benzer Yerler!

Şeyseller

Seyşel Adaları’nın cennet adalarına uçaktan baktığınızda zaten heyecanlanmaya başlıyorsunuz. Kristal berraklığındaki deniz, renklerin ve doğal güzelliğin patlamasıyla tebeşir beyazı palmiye kaplı plajlar ve engebeli yemyeşil manzaralarla buluşuyor.

Maldivler

Beyaz kumlu plajları ve turkuaz mavisi denizi ile hayalinizdeki adalar olan Maldivler, Hint Okyanusu’nda Sri Lanka’nın yaklaşık 750 km batısında yer almakta ve sadece 200’ünde yerleşim olan 1.192 küçük ada ve atolden oluşmaktadır. Bir atol, dairesel bir mercan resifiyle korunan bir lagünle çevrili bir adadır, bu aynı zamanda su altında muhteşem yaşam ve yukarıdaki palmiye ağaçları anlamına gelir.

2021-06-10T23:28:47+03:00
Go to Top