Güney Kore

Güney Kore

GEÇMİŞ VE ŞİMDİKİ ZAMANIN BİRLEŞİMİ

Güney Kore’ye seyahat eden çoğu insan için en cezbedici şey, kıtanın en heyecan verici şehirlerinden biri olan Seul’dur. Modern gökdelenlerin yanı sıra muhteşem saraylar, tapınaklar ve mabetler ile Güney Kore’nin başkenti, eski ve yeni geleneklerin ve modernizenin inanılmaz bir karışımıdır. Canlı şehrin zengin tarihi M. Ö. 18’e, Wiryeseong olarak bildiği zamanlara kadar uzanır ve renkli geçmişi birçok rejim değişikliği, çatışma, refah, kurtuluş ve hanedan yönetimini içerir. Teknoloji, pop kültürü, modadan müzik, sanat ve yemeğe kadar, buradaki kültür eşsiz ve büyüleyici.

Konaklamak için en iyi yerleri, en tecrübeli kişisel rehberleri ve en iyi restoranları biliyoruz, gizli mücevherleri keşfetmenizi, yerel halkla ve günlük yaşamla etkileşimde bulunmanızı sağlayan çok özel deneyimler düzenleyebiliriz. Bukchon Hanok köyünde bir aile ile öğle yemeğinden, kapanış saatinden sonra Gyeongbokgung Sarayı’nı ziyaret etmeye kadar, burada sizin için olağanüstü bir güzergah tasarlayabiliriz.

Bu destinasyonla ilgili en son seyahat güncellemeleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

FARKIMIZ

– Yolculuğunuzun her olağanüstü detayın özenle seçilmiş olması

– Kusursuz bir şekilde uygulanan, el yapımı, esnek ve kusursuz güzergahlar

– Egzotik destinasyonlarda uzmanı

– Olağanüstü hizmet ve detaylara tavizsiz özen

– Çiftler, aileler ve küçük gruplar için mükemmel özel yolculuklar

– Kendi kalış tarihinizi seçme özgürlüğü

– Tamamen özelleştirilebilir deneyimler

Otel ve Tur Satış
sales@delux.com.tr0555 963 7216

Benzer Yerler!

Sri Lanka

Sri Lanka ilginç bir şekilde zengin ve bereketli: kokusu havası meyve, baharat, çay ve kahve, çiçek, parfüm ve harika yemeklerin muhteşem kokularıyla doludur. Renkleri ise plajların bal-altın rengi, tarlaların yoğun, neredeyse göz kamaştıracak parlaklıkta yeşili ve uzaktaki mor-mavi tepelerindedir.

Bhutan

Esrarengiz, bozulmamış, egzotik ve zamansız: bu Budist dağ Krallığı gerçekten büyülü ve yeryüzünde başka hiçbir yerde olmayan bir deneyim sunuyor.

2021-05-28T18:07:05+03:00
Go to Top