Meksika

Meksika

VAHŞİ MANZARALARI, ÇARPICI PLAJLARI VE BÜYÜLEYİCİ ŞEHİRLERİNİ DENEYİMLEYİN

Meksika’nın saf güzellikteki Pasifik kıyılarının vahşi doğasıyla baş etmek zordur. Karayip Maya Rivierası boyunca yer alan oteller dünya standartlarındadır, ancak bu Meksika’nın cazibesinin sadece bir kısmıdır.

Büyük ve çeşitli Meksika… Büyük drama ve muhteşem manzaraların bir ülkesidir. Zengin ve büyüleyici kültür, çarpıcı sömürge kasabaları, şık Hacienda otelleri, Maya tapınakları, Aztek piramitleri ve renkli pazarlar zengin bir tablo oluşturur.

Kendi seyahatlerimiz ve ülkedeki çok sayıda bağlantımız, Meksika’nın en eşsiz ve en az ziyaret edilen bölgelerinde küçük, özel mülkleri ve mükemmel özel rehberleri ayağınıza getiriyor.

Bazı dünya standartlarında plaj mülkleri ve özel evler ile çalışıyoruz ve bunlar kitle turizminden uzak, çok özel olarak seçilmiş yerlerde. Ayrıca, Meksika’da başarılı bir şekilde seyahat etmek, karmaşık ulaşım sistemlerinde başarılı bir şekilde gezinen bir rota planlamak için uzman bilgisine ihtiyaç olduğunu biliyoruz.

Bu destinasyonla ilgili en son seyahat güncellemeleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

FARKIMIZ

– Yolculuğunuzun her olağanüstü detayın özenle seçilmiş olması

– Kusursuz bir şekilde uygulanan, el yapımı, esnek ve kusursuz güzergahlar

– Egzotik destinasyonlarda uzmanı

– Olağanüstü hizmet ve detaylara tavizsiz özen

– Çiftler, aileler ve küçük gruplar için mükemmel özel yolculuklar

– Kendi kalış tarihinizi seçme özgürlüğü

– Tamamen özelleştirilebilir deneyimler

Otel ve Tur Satış
sales@delux.com.tr0555 963 7216

Benzer Yerler!

Ekvator

Büyüleyici İspanyol sömürge şehirleri, muhteşem Andean manzarası, Amazon yağmur ormanları ve zengin yerli kültürü ile Ekvador'u, Güney Amerika'nın en heyecan verici yerlerinden biri olarak görüyoruz.

Kolombiya

Kolombiya'da kendinizi Karayip adalarına, sömürge etkisindeki şehirlere, pürüzlü kıyı milli parklarına, yemyeşil tepelere, Amazon ormanlarına, tropikal çayırlara ve And kahve tarlalarına seyahat ederken bulabilirsiniz.

Belize

Belize bir Latin Amerika cennetidir: Maya harabelerine, yemyeşil ormanlarla kaplı dağlara ve zengin egzotik yaban hayatına ev sahipliği yapar.

2021-05-28T01:30:36+03:00
Go to Top