Ekvator

Ekvator

SAĞLIK VE MUTLULUK ÜLKESİ

Ekvador çok özel bir destinasyondur ve ziyaretçiler, buradan her seferinde doğanın parlaklığının verdiği memnuniyetle ayrılırlar. Büyüleyici İspanyol sömürge şehirleri, muhteşem Andean manzarası, Amazon yağmur ormanları ve zengin yerli kültürü ile Ekvador’u, Güney Amerika’nın en heyecan verici yerlerinden biri olarak görüyoruz.

Güney Amerika’daki en iyi orman evlerinden bazıları Ekvador Amazonu’nda yer almaktadır ve burada kalmanın en güzel yolu, Kuzey veya Güney Sierras’taki bir aile tarafından işletilen sömürge Hacienda’da birkaç günden geçer.

Bu destinasyonla ilgili en son seyahat güncellemeleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

FARKIMIZ

– Yolculuğunuzun her olağanüstü detayın özenle seçilmiş olması

– Kusursuz bir şekilde uygulanan, el yapımı, esnek ve kusursuz güzergahlar

– Egzotik destinasyonlarda uzmanı

– Olağanüstü hizmet ve detaylara tavizsiz özen

– Çiftler, aileler ve küçük gruplar için mükemmel özel yolculuklar

– Kendi kalış tarihinizi seçme özgürlüğü

– Tamamen özelleştirilebilir deneyimler

Otel ve Tur Satış
sales@delux.com.tr0555 963 7216

Benzer Yerler!

Şili

Şili'de seyahat ederken, bir dizi dramatik ve şaşırtıcı derecede farklı manzara önünüze çıkıyor. Atacama Çölü'nden Patagonya'nın fiyortları, buzulları ve dağlarının vahşi dramasına kadar nefes kesen manzara yalnızca düzenleyebileceğimiz heyecan verici aktivitelerle eşleşiyor.

Meksika

Büyük ve çeşitli Meksika... Büyük drama ve muhteşem manzaraların bir ülkesidir. Zengin ve büyüleyici kültür, çarpıcı sömürge kasabaları, şık Hacienda otelleri, Maya tapınakları, Aztek piramitleri ve renkli pazarlar zengin bir tablo oluşturur.

2021-05-27T23:06:29+03:00
Go to Top