Bahamalar

Bahamalar

İşte “Amerika’nın tatil kampı.” Dünyanın bu en güzel adalar topluluğunu ziyarete gelenlerin çoğu Amerika ve Japonya’dan. Birbirinden güzel ve ‘sıcak’ sekiz adadan oluşan Hawaii’de çölden yağmur ormanlarına (Amerikalıların bozkıra çöl dediklerini unutmamalı), turkuaz rengi denizden engebeli dağlara doğanın tüm güzellikleri bir arada. Ayak bastığınız andan itibaren doğa sizi içinizden kıskıvrak yakalıyor! Zaten mükemmel otel odasında bile şöyle bir uzanıp dinlenmek istemeden başlıyorsunuz, “Dışarı çıkmalı, çevreyi gezmeli, tekne tutup dolaşmalı, balık tutmalı, kayaların üzerinde yürümeliyim,” demeye. Cindy Crawford, Kate Moss ve Naomi Campbell işte bu yüzden tatil için Bahama Adaları’nı tercih ediyor.
İklim:
Bahamalar`ın iki mevsimli yumuşak astropik iklimi vardır. Bahamalar, güney ve batısındaki karalardan derin kanallara ayrılan bir denizaltı yükseltisinin su üstüne çıkmış uzantılarından oluşur. Ortalama sıcaklık, kış aylarında 21 derece, yaz aylarında 27 derecedir.
Gece Hayatı:
Bahama Adaları’nın nabzı müzikle atar. Çoğu gece klubü ve barlarda canlı müzik yapılır. Tüm gece boyunca modern bir gece klubünde dans edebilir ya da yöresel bir şov olan ateş dansını seyredebilirsiniz.
Alışveriş:
Nassau Sepetçiler Çarşısı çok renkli. Hasır şapkalar, çantalar, el sanatı objeler, batik giysiler ise karşı koyulamayacak kadar güzel.
Oteller
•One & Only Ocean Club •Atlantis Pradise Island

FARKIMIZ

– Yolculuğunuzun her olağanüstü detayın özenle seçilmiş olması

– Kusursuz bir şekilde uygulanan, el yapımı, esnek ve kusursuz güzergahlar

– Egzotik destinasyonlarda uzmanı

– Olağanüstü hizmet ve detaylara tavizsiz özen

– Çiftler, aileler ve küçük gruplar için mükemmel özel yolculuklar

– Kendi kalış tarihinizi seçme özgürlüğü

– Tamamen özelleştirilebilir deneyimler

Otel ve Tur Satış
sales@delux.com.tr0555 963 7216

2022-03-18T16:41:31+03:00
Go to Top