Zambiya

Zambiya

SAFARİNİN EVİNDE YÜRÜYÜŞE ÇIKABİLİRSİNİZ …

Küçük, en azından, oyun zengini Güney Luangwa Vadisi’ndeki favori rehberlerimizden biriyle yürüyen bir safaride yakın mesafelerde bir leoparı görmenin yoğun heyecanıyla karşılaştırılabilir. Ve bu Zambiya’nın çekiciliğinin yalnızca başlangıcı.

Zambezi de dahil olmak üzere üç büyük nehir ve inanılmaz derecede zengin ve çeşitli vahşi yaşam ve yaşam alanları, bu nispeten az gelişmiş ülkeyi favori safari destinasyonlarımızdan biri haline getiriyor. Burada, hâlâ çiğ ve evcilleşmemiş bir şeyi keşfediyormuş gibi hissediyorsunuz. Duygu uyandıran yürüyüş safarisi Zambiya’da ortaya çıkmıştır ve hala çalıları yürüyerek keşfetmek için en iyi yerdir.

Victoria Şelaleleri’nin inanılmaz, gürleyen çağlayanlarının yanı sıra, keşfetmenize yardımcı olabileceğimiz az bilinen köşeler var: Kafue’nin kuş severler cenneti; güzel Bangweleu Bataklığı ve görkemli derecede uzak Kuzey Luangwa.

Mükemmel rustik-lüks kampların dağılmasından daha da cazip olan Zambiya, çoğunu kişisel olarak tanıdığımız gerçekten olağanüstü rehberlere ev sahipliği yapıyor.

Bu destinasyonla ilgili en son seyahat güncellemeleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

FARKIMIZ

– Yolculuğunuzun her olağanüstü detayın özenle seçilmiş olması

– Kusursuz bir şekilde uygulanan, el yapımı, esnek ve kusursuz güzergahlar

– Egzotik destinasyonlarda uzmanı

– Olağanüstü hizmet ve detaylara tavizsiz özen

– Çiftler, aileler ve küçük gruplar için mükemmel özel yolculuklar

– Kendi kalış tarihinizi seçme özgürlüğü

– Tamamen özelleştirilebilir deneyimler

Otel ve Tur Satış
sales@delux.com.tr0555 963 7216

Benzer Yerler!

2021-05-17T16:19:05+03:00
Go to Top