Loading...
Anasayfa2022-04-25T13:27:06+03:00

Hint Okyanusuna Seyahat

Hint Okyanusu, evden uzaklaşmanın hayalidir…

Egzotik adalar, beyaz kumlu plajlar, cennet gibi mercan adaları, harika iklim, sallanan palmiye ağaçları, turkuaz suyu, rengarenk balıklar, güzel plaj bungalovları. Kumsalda pişirilen harika yemekler, renkli ve misafirperver insanlar – ve en önemlisi:
Şımartılmanın en iyisi.

En büyük üçüncü okyanus alanı ile dünyanın su yüzeyinin yaklaşık yüzde 20’sini kaplar. Okyanus, kuzeye Güney Asya ile, batıda Arap Yarımadası ve Afrika ile, doğuda Malay Yarımadası, Sunda Adaları ve Avustralya ile ve güneyde Güney Arktik Okyanusu ile sınırlanmıştır.

Mauritius

Maldivler

Seyşeller

Yurt içi Alternatiflerimiz

Size Özel Turizm Acentanız
Bir seyahat acentesi kişisel bir dokunuş, internette bulamayacağınız kişisel bir hizmet sunabilir mi?
Her gezgin bizimle şımartılır. Bu, çalışanlarımızdan biriyle tanışma sohbeti sırasında bir fincan kahve ile başlar ve sizin için yazılmış bir yolculuk arayışında devam eder. Tüm rezervasyonlarınız, sorularınız ve olası kriz durumunda rezervasyon süreci boyunca size yardımcı olacak kalıcı bir seyahat acentesine sahip olacaksınız.
Sizi ne kadar iyi tanırsak, o kadar iyi yardımcı olabiliriz. Öyleyse tanışalım!

Size Özel Turizm Acentanız
Bir seyahat acentesi kişisel bir dokunuş, internette bulamayacağınız kişisel bir hizmet sunabilir mi? Her gezgin bizimle şımartılır. Bu, çalışanlarımızdan biriyle tanışma sohbeti sırasında bir fincan kahve ile başlar ve sizin için yazılmış bir yolculuk arayışında devam eder. Tüm rezervasyonlarınız, sorularınız ve olası kriz durumunda rezervasyon süreci boyunca size yardımcı olacak kalıcı bir seyahat acentesine sahip olacaksınız. Sizi ne kadar iyi tanırsak, o kadar iyi yardımcı olabiliriz. Öyleyse tanışalım!

Cevaplarınız önemlidir!
Nasıl seyahat ettiğinizi duymak isteriz. Ekibimiz tarafından bir araya getirilen bir gezi, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir yolculuktur!
Grup içinde mi yoksa yalnız mı?
Macera dolu ve alışılmışın dışında olabilir mi?
Plaj mı dağlar mı, doğa mı kültür mü?
Hızlı mı yoksa yavaş mı?
Bu nedenle her yolcu kendi seyahat senaryosuyla ayrılır ve kişiye özel hizmet alır.
Bununla başa çıkmaktan mutluluk duyuyoruz!

Farkımız
Dünyanın her noktasına, bireysel ya da grup olarak ilgi alanları ve tercihleri doğrultusunda, baştan sona kişiye özel ve titizlikle tasarlanmış seyahatler düzenliyoruz.
Kişiselleştirilmiş seyahatler asıl uzmanlık alanımız.

Size sadece gözlerinizi kapatıp seçtiğiniz ülkenin hayalini kurarak bir seyahat rotası çizmek kalıyor.
Seçtiğiniz ülke hangisi olursa olsun; şirket sahibimizin de yıllardır edindiği tecrübeyi konforlu ulaşım ve rahat konaklama tercihleriyle unutulmaz bir seyahat anısı haline dönüştürüyoruz.

Cevaplarınız önemlidir!
Nasıl seyahat ettiğinizi duymak isteriz. Ekibimiz tarafından bir araya getirilen bir gezi, ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir yolculuktur! Grup içinde mi yoksa yalnız mı? Macera dolu ve alışılmışın dışında olabilir mi? Plaj mı dağlar mı, doğa mı kültür mü? Hızlı mı yoksa yavaş mı? Bu nedenle her yolcu kendi seyahat senaryosuyla ayrılır ve kişiye özel hizmet alır. Bununla başa çıkmaktan mutluluk duyuyoruz!

Farkımız
Dünyanın her noktasına, bireysel ya da grup olarak ilgi alanları ve tercihleri doğrultusunda, baştan sona kişiye özel ve titizlikle tasarlanmış seyahatler düzenliyoruz. Kişiselleştirilmiş seyahatler asıl uzmanlık alanımız. Size sadece gözlerinizi kapatıp seçtiğiniz ülkenin hayalini kurarak bir seyahat rotası çizmek kalıyor. Seçtiğiniz ülke hangisi olursa olsun; şirket sahibimizin de yıllardır edindiği tecrübeyi konforlu ulaşım ve rahat konaklama tercihleriyle unutulmaz bir seyahat anısı haline dönüştürüyoruz.

Nasıl bir tatil hayal ediyorsunuz?

Dünyanın en güzel yerlerinde unutulmaz ve kaygısız tatiller. Mevcut Covid-19 durumu, seyahat özgürlüğümüzü geçici olarak kısıtlasa bile, güvenliğinizi tehlikeye atmadan, lüks ve rahatlamadan vazgeçmek zorunda kalmadan size fantastik alternatifler önereceğiz.

Bize hayallerinizden bahsedin. En sevdiğiniz destinasyon, yaşamak istediğiniz atmosfer, istediğiniz konaklama türü. Size en uygun seyahat hakkında tavsiyede bulunmaktan ve daha fazla ayrıntıda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bu şekilde sorunsuz bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz!
Uzmanlığımızın sınırı yok. İster bir Afrika safarisine, bir ada cennetine veya size özel bir villada tamamen izole bir tatile ihtiyacınız olsun, size dünyanın her yerinde mükemmel bir tatil yaşatmak için gerekli araçlara sahibiz.
Aşağıda, sitemizde sunduğumuz seyahat temalarına genel bir bakış bulacaksınız.
Sizi neyin tanımladığını seçin ve dünyanın neresine gideceğinizi keşfedin.

Müşteri Yorumları

“Herkesin bir doktoru ve bir avukatı olmalı derler. Bence herkesin bir de seyahat acentesi olmalı!”

Av. Sibel Engin

“Son 10 yıldır Chanel’in Türkiye deki tüm organizasyon ve seminerlerini yapan Delux Turizm şirketi bizim için bir aile gibi oldu”

Habibe Yağlıyakış

“Delux Turizm, sanki kendi kişisel asistanınızmış gibi herşeyi düşünüp planlar siz gideceğiniz yeri ve tarihleri doğru söyleyin gerisine de pek karışmayın.”

Cemil Pala

“İyi ki Delux Tour ile yollarımız kesişmiş! Yeni gezileri dört gözle bekliyoruz!”

Azize Güniz Can

“Kendinizi işi bilenlerin ellerine bırakmanız yeterli olacaktır. Maldivler seyahatimizin tadı hala damağımızda!”

Ali Atilla Arsan

“Covid-19 öncesi geçen yıl Şubat ayında kıl payı yaptığımız Batı Amerika özel turunun unutamıyoruz!”

Abdullah Demir

“Tur boyunca varlığını yanımızda hissettiren başta Feyza hanım olmak üzere tüm Delux ekibine sonsuz teşekkürler.!”

Resul Dizeci

Yeniliklerden haberdar olmak için haftalık bültenimize abone olabilirsiniz.

Bülten aboneliğiniz programa alınmıştır.
Bir şeyler yanlış gitti, tekrar denemeniz gerekecek.

Yeniliklerden haberdar olmak için haftalık bültenimize abone olabilirsiniz.

Bülten aboneliğiniz programa alınmıştır.
Bir şeyler yanlış gitti, tekrar denemeniz gerekecek.
Go to Top